(function(d, w, s) { var widgetHash = 'gdj5kadbxos7jm1p9d2f', gcw = d.createElement(s); gcw.type = 'text/javascript'; gcw.async = true; gcw.src = '//widgets.binotel.com/getcall/widgets/'+ widgetHash +'.js'; var sn = d.getElementsByTagName(s)[0]; sn.parentNode.insertBefore(gcw, sn); })(document, window, 'script'); >

Замовити візу - Візовий Центр КОНСУЛ

Перейти до змісту

Головне меню

Замовити візу

Робоча польська віза класу D 360/180 - для українців всього за 3500 грн.

Робоча польська віза класу D 360/360 - для українців всього за 450 євро.
тел.0968905405, Працюємо по всій Україні

З польською робочої візою, Ви можете спокійно перетинати кордон Шенген союзу, перебувати в країнах Європи (крім Англії), але працювати офіційно тільки в Польщі.
Якщо Вам треба поїхати в Іспанію, Італію, Францію, Німеччину
, Нідерланди, Швецію, Фінляндію, Норвегію - Ви можете спокійно їхати по польській робочій візі класу D. Польська робоча віза робиться на підставі робочого запрошення.
Поштою отримуєте пакет документів, необхідних для відкриття польської робочої візи на півроку - робоче запрошення, страховка на весь період перебування, заповнена анкета.

Вклеюєте фотографію, ставите підпис в анкеті і в призначений час йдете у візовий центр, згідно місцем прописки. Подаєте документи і через 7-10 днів  віза у вас в паспорті. Замовити візу або пишіть на biuro@konsul.if.ua


 
Назад до змісту | Назад до головного меню